Aplikacja Mobilna Gestor - ułatwiamy życie naszym klientom

Do stworzenia Aplikacji Mobilnej Gestor zainspirowali nas sami lokatorzy budynków, którzy wskazywali potrzebę szybkiego kontaktu z zarządcą nieruchomości. Wiemy, jak ważne jest, aby szybko zgłosić usterkę lub rozwiązać inny problem na terenie nieruchomości, dlatego stworzenie aplikacji było dla nas jedynym słusznym rozwiązaniem.

Aplikacja Mobilna Gestor ma za zadanie ułatwić mieszkańcom kontakt z administratorem budynku oraz sprawdzać najważniejsze dane w możliwe jak najproszty sposób - wtedy kiedy chcą i tego potrzebują. 

Tworząc Aplikację Mobilna Gestor, bardzo zważaliśmy na to, aby było to narzędzie intuicyjne w obsłudze oraz tylko z niezbędnymi funkcjami. Zależało nam, aby z łatwością korzystali z niego zarówno młodzi lokatorzy, jak i seniorzy. 

Aplikacja Mobilna Gestor ma 4 najwazniejsze funkcje:

  • umożliwa natychmiastowe zgłoszenie usterki - widzisz przepaloną żarówkę na klatce, uszkodzone drzwi lub inne szkody na terenie nieruchomoci? Możesz zgłosić je za pomoca jednego kliknięcia.
  • pozwala na szybki kontakt z admistratorem nieruchomości - potrzebujesz ustalić coś z zarządcą budynku? Masz pytania lub uwagi? W kilka chwil przekażesz je za pomocą aplikacji
  • pomaga monitorowac płatności na bieżąco - za pomocą smartfona i naszej aplikacji w kilka sekund sprawdzisz status swoich płatności. Nie musisz nawet otwierać teczki z dokumentami - wszystko dostępne jest w każdym momencie w aplikacji.
  • umozliwa dostęp do komunikatów związanych z Twoim budynkiem - na terenie nieruchomości planowany jest remont lub przerwa w dopływie wody? O wszystkim dowiesz się dzięki aplikacji. 

Chcesz wiedzieć, jak działa Aplikacja Mobilna Gestor? Stworzylismy instrukcję w formie video, która pokazuje krok po kroku wszystkie funkcje. 

FILM INSTRUKTAŻOWY - APLIKACJA MOBILNA GESTOR 
 kliknij tutaj i obejrzyj film