Razem możemy więcej – zostań naszym partnerem biznesowym

Firma Gestor poszukuje zarządców nieruchomości, którzy chcieliby się stać częścią dużej grupy kapitałowej. Marzysz o rozwinięciu swojego biznesu? Znasz się na nieruchomościach jak nikt inny? Chcesz połączyć siły, aby razem dotrzeć do większej ilości klientów? Zapraszamy do kontaktu.

Poszukujemy osób, które znają się na zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami, są pełne pasji i zaangażowania oraz chętne do rozwinięcia swojego biznesu.

Umów się na spotkanie z nami, opowiedz nam więcej o swojej firmie i kierunku, w jakim chcesz zmierzać, a my przedstawimy ci możliwości współpracy.

Oferujemy szereg wypracowanych i udoskonalanych przez lata rozwiązań w zakresie organizacyjno-prawnym, marketingowym, informatycznym. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy wsparcie kapitałowe i atrakcyjne systemy finansowe – razem możemy więcej i jesteśmy silniejsi.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!

Kliknij tutaj po szczegóły

Firma Gestor zarządza nieruchomościami na terenie Polski od ponad 20 lat. Jesteśmy partnerem Zarządów Wspólnot oraz doradcami mieszkańców. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi oraz Wrocławiu. Pod naszą opieką jest ponad 500 wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz ponad 25 000 lokali.

Mamy długoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami różnego typu: kamienicami czynszowymi, budynkami gminnymi, obiektami handlowymi, biurami, wspólnotami mieszkalnymi.

Należymy do francuskiej grupy kapitałowej Nexity, która wspiera nas we wszystkich działaniach. Posiadamy solidny kapitał zakładowy w wysokości 1 450 000 zł oraz ubezpieczenie OC w wysokości 500 000 Euro, które nie tylko są gwarancją stabilności naszych finansów, ale przede wszystkim pozwalają zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom oraz dynamiczny rozwój naszej firmy.