NASZA MISJA - SŁUCHAĆ KLIENTA I DBAĆ I JEGO KOMFORT

Dom. Mieszkanie. Tutaj żyje Twoja rodzina, której starasz się poświęcić jak najwięcej czasu. Ale mieszkanie to nie wszystko! Potrzebujesz także przyjaznego do życia otoczenia, komfortowej strefy, w której nie będą Cię absorbować problemy dnia codziennego. O ich rozwiązanie zadbamy my. Sprawimy, że w Twojej najbliższej okolicy, wokół Twojego domu będzie czysto, bezpiecznie, wygodnie. Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie jest najważniejsze.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która działa na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami od ponad 25 lat, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na które złożyły się nie tylko zaangażowanie w naszą pracę czy wysokie kompetencje naszych pracowników, ale także nieskończona ilość rozmów oraz spotkań z naszymi Klientami.  

Ich potrzeby oraz sugestie sprawiły, że wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania, które gwarantują naszym Klientom satysfakcję i zadowolenie oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz pozwalają nas postrzegać jako EKSPERTA w tej dziedzinie. 

Przez wiele lat naszej pracy, zaufały nam setki Klientów oraz dziesiątki pracowników i współpracowników. Wielu z nich jest z nami od początku naszej działalności, co jest najlepszym dowodem na to, że słuchamy potrzeb naszych Klientów oraz pracowników, a także dokładamy wszelkiej staranności do najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • DOŚWIADCZENIE Na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami działamy od ponad 25 lat. Przez lata pracy wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, dzięki czemu ich specyfika nie ma przed nami tajemnic.
  • PROFESJONALIZM Naszą największą siłą jest zespół specjalistów o udokumentowanych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu – administratorów, zarządców nieruchomościami oraz księgowych. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy zarządzania.
  • ZNAJOMOŚĆ LOKALNEGO RYNKU Działamy od 1995 roku. Przez ponad 25 lat lat z uwagą analizowaliśmy lokalny rynek nieruchomości pod kątem potrzeb jego użytkowników. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani na zapewnienie najlepszych rozwiązań w konkretnych sytuacjach.
  • ZAANGAŻOWANIE Podczas wieloletniej pracy w branży zarządzania i administrowania nieruchomościami, odbyliśmy setki spotkań oraz rozmów z naszymi klientami. Te bezpośrednie relacje okazały się nieocenione w uświadomieniu nam, że lojalność i zaufanie to podstawa satysfakcjonującej współpracy.
  • INNOWACYJNOŚĆ Idziemy z duchem czasu! Stale śledzimy najnowsze trendy w zarządzaniu nieruchomościami, najlepsze rozwiązania wprowadzamy do naszej firmy. Wprowadzamy energooszczędne i ekologiczne rozwiązania Jako jedni z pierwszych na rynku przygotowaliśmy dla naszych klientów aplikację mobilną.
  • BEZPIECZEŃSTWO Należymy do francuskiej grupy kapitałowej Nexity, która wspiera nas we wszystkich działaniach. Posiadamy solidny kapitał zakładowy w wysokości 1 450 000 zł oraz ubezpieczenie OC w wysokości 500 000 Euro, które nie tylko są gwarancją stabilności naszych finansów, ale przede wszystkim pozwalają zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom oraz dynamiczny rozwój naszej firmy.
  • LICENCJE I CERTYFIKATY Pracownicy naszej firmy posiadają licencje zarządcy nieruchomości, pośrednika w obrocie nieruchomościami, uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, a także prestiżowy tytuł Certified Property Manager (CPM®) amerykańskiego instytutu IREM.
  • TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS WAŻNE Od lat słuchamy sugestii naszych klientów, ich potrzeby są dla nas inspiracją do szukania nowych rozwiązań! To właśnie dzięki Państwa sugestiom wciąż się rozwijamy i udoskonalamy nasza ofertę.